Hakkımızda

Hakkımızda


2010 yılında Diyarbakır’da kurulan Hizmeti kendine ilke edinmiş deneyimli personelleriyle çalışmakta olan Diyarkent Taşımacılık Turizm İnş.Tem.Gıda San. Tic. San. Ltd. Şti. adıyla yolcu ve öğrenci taşımacılığına başladık. Şu anda şehir içi ve şehir dışı taşımacılık sektöründe faaliyet sürdürmekteyiz.

GÖREVİMİZ

Sektörde lider olmak ve en çok araç çalıştıran firma olmak yerine, öncü olmak ve en kaliteli firma olarak buna yakışır bir şekilde davranmayı görevimiz bilip ve bu vizyonu taşıyoruz.

MİNÜBÜSLERİMİZ

Modern teknik donanımına sahip ve sürekli yenilediğimiz araçlarımız, sorumluluk bilinci içerisinde , trafik kurallarına riayet eden güler yüzlü ve tecrübeli kaptanlarımız tarafından sevk ve idare edilir. Tüm öğrencilerimiz seyahat esnasında olabilecek kazalar için sigortalıdırlar.

Ana okulları ve dengi okullarda yardımcı eleman olarak hostes bulundurmaktayız,

FİRMAMIZIN OKUL TAŞIMACILIĞI İLE İLGİLİ ÇALIŞMA ŞEKLİ VE TAAHÜDÜ

Hatası bulunan şoför değiştiriliyor
Veli toplantılarında İdarenin isteği üzerine ücretsiz taşıma yapılıyor
Okul öğrencilerine ve okul personeline kötü hal ve harekette bulunulmuyor.
Servis güzergahı dışına geçerli sebep olmadan çıkılmıyor
Servis şoföründen kaynaklanan sorunlar 24 saat içinde çözülmüş olacak ve okul idaresine yada okul aile birliğine bildiriliyor.
Sorunsuz bir şekilde öğrenciler zamanında gelip zamanında gidiyor.
Şoförler kılık kıyafetlerine dikkat edecek ve hiçbir şekilde öğrencilerle muhatap olmayacak, muhatabı firma yetkilisidir. Firma yetkilisinin muhatabı Okul Aile Birliği ve Okul İdaresidir.
Burslu öğrenciler firmamız tarafından ücretsiz taşınıyor.

Hizmetlerimiz ile ilgili detaylı bilgi ve teklif almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.