Diyarbakır Diyarkent Harfiyat Telefon Numarası

Diğer İştirakımız

Diyar kent Harfiyat tecrübesini teknolojiyle birleştirerek, hafriyat sektöründe de adımızı güvenle sunuyoruz. En yeni teknoloji ile donatılmış araç parkımız ve tecrübeli uzman kadromuz ile Diyarbakır ve bölgesi başta olmak üzere, hafriyat ve bina yıkımı işlerinize en hızlı şekilde çözümler üretiyoruz.
Zamanlama politikamız gereği belirtilen tarihte iş teslimi öncelikli ilkemizdir. Hafriyat işlemlerine başlamadan önce incelenen bölgenin yapısına göre çalışma takvimi oluşturarak, taahhüt edilen tarihte teslimat gerçekleştirmekteyiz.
Firmamız için temel referans, müşterilerimizin referansı olduğu için her işimizi özenle ele alıyor, kaliteden ödün vermeden, profesyonelce sonuçlandırıyoruz.

Hizmet Alanlarımız

    Bina Temel Kazıları
    Bina Temel Dolguları
    Fabrika Temel Kazıları
    Nakliye
    Dekapaj
    Taahüt
    Mimari Proje Yapımı
    Fabrika Temel Kazıları
    Alt Yapı
    Yol Yapımı
    İş Makine Kiralaması
    Ocak Malzemesi Temini
    Uluslararası Nakliyat

Hafriyat Nedir?
Toprak, taş veya kayalık zeminleri kazma, taşıma, yumuşatma gibi yapılan işlerin tamamı hafriyat olarak tanımlanır. Karayolu, baraj, demiryolu, madencilik ve bina inşaatı gibi projelerin önemli bir kısmı hafriyattır. Zamanımızda büyük hafriyatlar genellikle modern makina ve taşıtlarla yapılmaktadır. Hafriyatta değişik maksat ve şartlarda çalışan çeşitli iş makinaları kullanılmaktadır.

Hafriyat faaliyetlerinde denetim ve hukiki dayanaklar
18 Mart 2004 Resmi Gazetede yayınlanan 25406 sayılı Hafriyat Toprağı, İnşaat ve Yıkıntı Atıklarının Kontrolü Yönetmeliğine bağlı olarak yapılmaktadır.

Diyar Kent Harfiyat İletişim Bilgileri - Diyarbakır Harfiyat

Tel: 0533 642 78 17
Tel: 0533 562 43 37
Tel: 0535 877 21 44
TEL:0532 376 08 78

Hizmetlerimiz ile ilgili detaylı bilgi ve teklif almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.