Diyarbakır Gezi Tur Şirketleri DİYARKENT GEZİ TURİZM

DİYARKENT GEZİ TURİZM

Tursab’a kayıtlı ............. işletme numarası ile kurulmuş A gurubu bir Turizm ve Seyahat Acentesidir. Turizm sektörüne yeni bir soluk getiren DİYARKENT GEZİ, bünyesinde barındırdığı araçlarla sektörde geniş bir yer kaplıyor. Uygun fiyat, iyi bir tatil prensibiyle çalışan DİYARKENT GEZİ, kurulduğu günden bu yana sunduğu tatil fırsatlarıyla sektördeki yerini sağlamlaştırmıştır. DİYARKENT GEZİ; yurtiçi ve yurtdışı tatil paketleri, tatil turları, yurtiçi gezi turları, konaklama hizmetleri, eğlenceli turları ve gelişmiş seçeneklere sahip lüks tatil paketleriyle kişilere özel, çok yönlü bir tatil sunuyor. Müşteri memnuniyetini odak noktasına alan DİYARKENT GEZİ, tüm tatil tercihlerine ve tatil alışkanlıklarına uyum sağlayarak gezi paketleri hazırlıyor. Bu yönüyle oldukça beğeni toplayan DİYARKENT GEZİ, verimli ve hesaplı bir tatil için gereken alt yapıyı deneyimli personeliyle anında hazırlıyor.

OTEL REZERVASYONLARI

Seyahat ve tatil konusunda Firmanın, 250.000’den fazla otel seçeneği bulunmaktadır. Uzman bir kadrosu olan DİYARKENT GEZİ, misafirlerine mutlu olacakları seçenekleri sunmaktadır.

VİP ARAÇ VE PROFESYONEL REHBERLİK HİZMETİ

Ödün verilmemiş bir kalite ile sunulan; VİP araç desteği filosu, havaalanı transferleri, profesyonel rehberlik hizmetleri, münferit turlarda ihtiyaca yönelik düzenlemeler, en uygun fiyat garantisi DİYARKENT GEZİ’de!

YURTİÇİ VE YURTDIŞI TURLARI

Yurtiçi ve yurtdışı münferit gruplar ya da firmanın düzenlemiş olduğu toplu turlar ile dünyanın güzelliklerine karışma imkânı sunmaktadır. Münferit turlar için profesyonel rehberlik hizmeti imkânı Firma tarafından ayrıca da sunulabilmektedir.

Hizmetlerimiz ile ilgili detaylı bilgi ve teklif almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.